EN 10216-P235GH (1.0345) TC2
Кытайда 1.0345 углеродлы корыч торбалар белән тәэмин итүче
EN10216-2 TC2 P235GH 1.0345 Кальдера, Казан өчен җепсез эретмәле корыч торбалар
tt1
Womic Steel тарафыннан җитештерелгән EN 10216-2 P235gh торбаларынефть һәм газ, җылылык алмаштыргычлар һәм басым савытлары кебек югары температуралы кушымталарда киң кулланыла. EN 10216-2 P235gh Tc2 - нормальләштерелгән углерод эретмәсеннән ясалган корыч материалы. Материалның составы югарырак механик үзлекләргә ия булырга мөмкинлек бирә. EN 10216-2 торба үлчәмнәре тышкы диаметрларда 10,2 мм дан 711 мм га кадәр. Торбаларның стена калынлыгы 1,6 мм дан 100 мм га кадәр. Графиклар sch5 тан XXS га кадәр. Авыррак стена калынлыклары да клиент таләпләренә туры китереп тәкъдим ителә. Womic Steel тарафыннан җитештерелгән P235gh корыч торбасында углерод, кремний, марганец, фосфор, күкерт, молибден, никель, хром һәм бакыр бар. Womic STEEL'дагы P235gh корыч материалы минималь агызылу ныклыгы 360 МПа һәм минималь сузылу ныклыгы 500 МПа тәшкил итә. EN 10216-2 материалы төрле маркаларга ия, аларның агып торучанлыгы 300 МПа дан 630 МПа га кадәр, ә минималь тартучанлыгы 40 МПа дан 830 МПа га кадәр. Womic Steel тарафыннан җитештерелгән EN 10216-2 маркалы P235gh эретмәле корычтан ясалган тегүчесез торбалар төрле төрләрдә була ала, мәсәлән, капилляр торбалар, җылылык алмашу торбалары, салкын тартылган торбалар, кайнар җәелгән торбалар һ.б. Продукция җитештерү тегүчесез яки эретеп ябыштырылган ысуллар белән башкарылырга мөмкин. Материал урынына кулланылырга мөмкин булган EN 10216-2 P265gh эквивалент маркалары бар. Таләпкә һәм чыгымнарның нәтиҗәлелегенә карап, эквивалент материаллар да кулланылырга мөмкин. EN 10216-2 P235gh Tc1 нефть һәм газ, казаннар, җылылык алмашу җайланмалары, электр энергиясе җитештерүдә һәм башка югары температуралы югары басымлы кушымталарда кулланыла.